https://goo.gl/photos/5vCxCwnzeH1sb4yt8
2 czerwca 2017 r. grupą zwartą i gotową (57 osób z Księdzem) o godzinie 21.00 wyruszyliśmy w stronę Pól Lednickich. Zachęceni hasłem 'Idź i kochaj' z uśmiechem na twarzy i z sercami pełnymi radości o godzinie 8:00 weszliśmy do sektora A. Dla niektórych była to pierwsza Lednica, jednak byli również 'starzy wyjadacze'. Było to niesamowite spotkanie ludzi młodych, którzy nie wstydzą się wyznawać swoich wartości, często są to osoby poszukujące Boga, zagubione i właśnie na Lednicy doznają uzdrowienia. Wszystkie przewidziane punkty programu ubogacone były obecnością Ducha Świętego, którego obecność cały czas odczuwaliśmy. Bardzo chciałbym opisać Wam każdy szczegół ale po ludzku jest to niemożliwe. Żadne słowo nie jest w stanie oddać klimatu Lednicy - tam trzeba po prostu być i otworzyć swe serce dla Jezusa.
W niedzielę kajakami pokonaliśmy kilkanaście kilometrów na Warcie. Prawie wszyscy po raz pierwszy uczyli się prowadzić tą nieposkromioną maszynę. Jednak w ostatecznym rozrachunku wszyscy dopłynęli do celu.
W drodze powrotnej nawiedziliśmy także sanktuarium św. Józefa w Kaliszu oraz sanktuarium chrztu i dom św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli.

Marcin Hebda. Idź i kochaj!