2012.03.30 – Droga Krzyżowa ulicami Bobowej

30 marca 2012 uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej ulicami miasta. Była ona zarazem przygotowaniem do spowiedzi przed Uroczystością Zmartwychwstania Pańskiego. Podobnie jak i w latach ubiegłych rozważania przygotowała Barbara Kowalska. Zadbała ona również o całą organizację. Swojego głosu użyczyły także: Teresa Pres, Zofia Lach i Barbara Durlak. Nabożeństwo rozpoczął w kościele ks. Proboszcz Marian Jedynak. Na czele procesji Strażacy z Bobowej i Brzany nieśli krzyż. Trasa wiodła ulicami: Kolegiacką, Rynek, Okrężną, Grunwaldzką, Bohaterów Bobowej, Ks. Jana Czuby, Gryfitów. Droga Krzyżowa trwała ponad godzinę. Częściowo była zroszona deszczem, ale mimo tej niesprzyjającej pogody uczestniczyło w niej sporo parafian.