Róże Różańcowe w parafii Bobowa. 

W parafii istnieje 20 Róż Różańcowych, 15 niewiast, 2 mężczyzn, 3 inne. Wszyscy dorośli członkowie Róż spotykają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 7.00 na Mszy Świętej i zmianie tajemnic. Są również zapraszani w sposób szczególny w I środę miesiąca na Nowennę do Matki Bożej Bolesnej. Prezesem zelatorów wszystkich Róż Różańcowych jest pani Maria Tajak. W 2016 r. wszystkie Róże obrały sobie świętych patronów.

Róże niewiast: 
  1. Św. Anny - zelator Marta Sagan
  2. Św. Barbary - zelator Bogusława Brońska
  3. Św. Bernadety - zelator Danuta Chmura
  4. Św. Elżbiety - zelator Urszula Job
  5. Św. Faustyny - zelator Maria Cieśla
  6. Św. Jadwigi - zelator Maria Tajak
  7. Św. Katarzyny - zelator Ewa Amrożkiewicz
  8. Św. Kingi - zelator Maria Gucwa
  9. Św. Małgorzaty - 
    zelator Wojtas Krystyna 
  10. Św. Matki Teresy z Kalkuty - zelator Małgorzata Abram 
  11. Św. Moniki - zelator Maria Turek 
  12. Św. Rity - zelator Anna Turek 
  13. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - zelator Olga Kuk 
  14. Św. Teresy z Avilla - zelator Zofia Pater 
  15. Św. Zofii - zelator Joanna Dziuban 
Róże mężczyzn:
  1. Św. Jana Pawła II - zelator Stanisław Lubas 
  2. Św. Józefa - zelator Stanisław Wojtarowicz
Róże:
  1. Św. Rodziny - zelator Antoni Andrzej Zagórski
  2. Św. Maksymiliana - zelator Maria Dyga
  3. Im. ks. Jana Czuby - zelator Małgorzata Molendowicz

Terminy odmawiania różańca przez poszczególne Róże:

I poniedziałek m-ca - Róża św. Anny
I wtorek m-ca - Róża św. Barbary
I czwartek m-ca - Róża św. Katarzyny
I sobota m-ca - Róża św. Matki Teresy
II poniedziałek m-ca - Róża św. Faustyny
II wtorek m-ca - Róża św. Rity
II czwartek m-ca - Róża św. Jadwigi
II sobota m-ca - Róża św. Jana Pawła II
III poniedziałek m-ca - Róża św. Zofii
III wtorek m-ca - Róża św. Kingi
III czwartek m-ca - Róża św. Józefa
III sobota m-ca - Róża św. Bernadety
IV poniedziałek m-ca - Róża św. Małgorzaty
IV wtorek m-ca - Róża św. Teresy z Avila
IV czwartek m-ca - Róża św. Elżbiety
IV sobota m-ca - Róża św. Teresy od Dzieciątka


Róża
św. Anny 
  1. Dulęba Stanisława 
  2. Durlak Barbara 
  3. Gajczewska Genowefa 
  4. Kowalska Małgorzata 
  5. Król Małgorzata 
  6. Kruczek Ewa 
  7. Ligęza Zofia 
  8. Magiera Anna 
  9. Matusik Maria 
  10. Michalik Mart 
  11. Myśliwiec Beata 
  12. Nalepka Barbara 
  13. Nalepka Joanna 
  14. Połeć Jolanta
  15. Potoczek Olga 
  16. Przybyło Helena 
  17. Sagan Marta 
  18. Szczepanek Władysława 
  19. Tubek Zofia 
  20. Wojtarowicz Ewa 
Róża
św. Elżbiety 
  1. Chochołowicz Zofia 
  2. Cieluch Maria 
  3. Cyprowska Maria 
  4. Dynarowicz Anna 
  5. Gryzło Czesława 
  6. Gryzło Stanisława
  7. Job Urszula
  8. Kipiel Janina 
  9. Kopka Helena 
  10. Libront Aleksandra 
  11. Ligęza Małgorzata 
  12. Ligęza Renata 
  13. Ligęza Zenia 
  14. Ligęza Zofia 
  15. Ligęza Zofia 2 
  16. Matusik Helena 
  17. Mucha Maria 
  18. Olszewska Anna 
  19. Tubek Krystyna 
  20. Waz Krystyna
Róża
św. Katarzyny 
  1. Amrożkiewicz Ewa 
  2. Bartoszek Zuzanna 
  3. Bielewicz Anna 
  4. Gryzło Dominika 
  5. Gryzło Edyta 
  6. Kipiel Agnieszka 
  7. Kipiel Zuzanna 
  8. Kloc Danuta 
  9. Ligęza Beata
  10. Luksa Krystyna 
  11. Mierzwa Anna 
  12. Pacuła Marta 
  13. Szostek Kazimiera 
  14. Śliwa Beata 
  15. Śliwa Danuta 
  16. Śliwa Eleonora 
  17. Śliwa Janina 
  18. Śliwa Jolanta 
  19. Urbaś Teresa 
  20. Zieleń Stanisława 
Róża
św. Matki Teresy z Kalkuty 
  1. Abram Małgorzata 
  2. Dulęba Halina 
  3. Janota Zofia 
  4. Jurek Barbara 
  5. Juruś Stanisława 
  6. Kołacz Aniela 
  7. Król Barbara 
  8. Pacuła Barbara 
  9. Podobińska Krystyna 
  10. Połeć Jolanta 
  11. Połeć Maria 
  12. Stukus Irena 
  13. Szczepanek Bogumiła 
  14. Tarasek Danuta 
  15. Tarasek Janina 
  16. Wilk Zuzanna 
  17. Wojna Zofia 
  18. Zięba Bernadeta 
  19. Zięba Helena 
  20. Ziomek Katarzyna
Róża św. Teresy
od Dzieciątka Jezus 
  1. Gajczewska Jolanta 
  2. Górska Genowefa 
  3. Gucwa Bernadeta 
  4. Janik Julia 
  5. Jaworecka Leokadia 
  6. Kuk Olga 
  7. Lach Małgorzata 
  8. Oratowska Anna 
  9. Pater Barbara 
  10. Podobińska Urszula 
  11. Pres Teresa 
  12. Semla Krystyna 
  13. Szczepanek Małgorzata 
  14. Szpila Teresa 
  15. Ślipek Maria 
  16. Tarasek Danuta 
  17. Wojtaczka Krystyna 
  18. Wojtas Maria 
  19. Ziobrowska Krystyna 
  20. Ziomek Maria 
Róża
św. Jana Pawła II 
  1. Dąbek Zbigniew 
  2. Durlak Antoni 
  3. Durlak Zenon 
  4. Gucwa Eugeniusz 
  5. Gucwa Michał 
  6. Jabłoński Tomasz 
  7. Kopka Franciszek 
  8. Lubas Stanisław 
  9. Magiera Stanisław 
  10. Matusik Tadeusz 
  11. Mucha Stanisław 
  12. Połeć Stanisław 
  13. Radzik Marian 
  14. Ryzner Franciszek 
  15. Sowa Stanisław 
  16. Szczepanek Kazimierz 
  17. Szura Józef 
  18. Święs Stanisław 
  19. Turek Józef 
  20. Warzecha Jan
Róża
Św. Maksymiliana
  1. Amrożkiewicz Ewa
  2. Bartoszek Stanisława
  3. Dyga Maria
  4. Gąsior Halina
  5. Górska Genowefa
  6. Gucwa Józef
  7. Gucwa Maria
  8. Gucwa Rozalia
  9. Jazowy Józefa
  10. Job Helena
  11. Kobaka Stanisława
  12. Koźbiał Michalina
  13. Kuk Olga
  14. Ligęza Jan
  15. Nowak Janina
  16. Strojna Jadwiga
  17. Śliwa Urszula
  18. Turek Anna
  19. Warzecha Jan
  20. Warzecha Zofia

Róża
św. Barbary
  1. Brońska Bogusława 
  2. Bulanda Bogumiła 
  3. Cieluch Beata 
  4. Januś Danuta
  5. Klimek Małgorzata 
  6. Krok Dorota 
  7. Król Krystyna 
  8. Król Zofia 
  9. Lachowicz Krystyna 
  10. Oślizło Zofia 
  11. Paczuła Agata 
  12. Paczuła Klaudia 
  13. Rojek Małgorzata 
  14. Różańska Danuta 
  15. Szczepanek Ewa 
  16. Szczepanek Teresa 
  17. Witkowska Danuta 
  18. Wróbel Zofia 
  19. Ziomek Stanisława 
  20. Zych Agnieszka
Róża
św. Faustyny 
  1. Babicz Jolanta 
  2. Bartoszek Elżbieta 
  3. Bielewicz Renata 
  4. Cieśla Maria 
  5. Dyl Zofia 
  6. Ferenc Józefa 
  7. Fyda Anna 
  8. Gryzło Zofia 
  9. Gut Maria 
  10. Jaworecka Halina 
  11. Klimek Krystyna 
  12. Kopka Anna 
  13. Kopka Ewa 
  14. Kwarcińska Anna 
  15. Matusik Dorota 
  16. Połeć Maria 
  17. Róż Zofia 
  18. Smoszna Maria 
  19. Szczerba Barbara 
  20. Tarasek Halina 
Róża
św. Kingi 
  1. Bogusz Krystyna 
  2. Brończyk Helena 
  3. Chramęga Halina 
  4. Gucwa Maria 
  5. Kazana Michalina 
  6. Kosiek Zofia 
  7. Kruczek Patrycja 
  8. Kubicka Maria 
  9. Ligęza Helena 
  10. Mól Małgorzata 
  11. Mucha Teresa 
  12. Muszyńska Maria 
  13. Rak Jadwiga 
  14. Sowa Wiesława 
  15. Stachura Lucyna 
  16. Święs Jadwiga 
  17. Walicka Janina 
  18. Warzecha Kamila 
  19. Warzecha Zofia 
  20. Wszołek Józefa 
Róża
św. Moniki 
  1. Durlak Barbara 
  2. Dyga Maria 
  3. Głowacz Zofia 
  4. Gniadek Krystyna 
  5. Gucwa Filomena 
  6. Gucwa Rozalia 
  7. Kociołek Lidia 
  8. Kokosz Helena 
  9. Lichoń Krystyna
  10. Ligęza Genowefa 
  11. Martuś Alfreda 
  12. Mucha Maria 
  13. Nowak Barbara 
  14. Olszanecka Irena 
  15. Ryzner Zofia 
  16. Sarkowicz Teresa 
  17. Stachura Helena 
  18. Świątańska Iwona 
  19. Świątańska Władysława 
  20. Turek Maria 
Róża
św. Teresy z Avilla 
  1. Ćwiklik Małgorzata 
  2. Juruś Maria 
  3. Kasperczyk Magda 
  4. Kipiel Danuta 
  5. Kipiel Janina 
  6. Kuczaj Edyta 
  7. Ligęza Helena 
  8. Mucha Agata
  9. Mucha Małgorzata
  10. Mucha Olga 
  11. Nosal Maria 
  12. Ojczyk Beata 
  13. Ojczyk Irena 
  14. Pater Zofia 
  15. Radzik Lucyna 
  16. Szczepanek Urszula 
  17. Szpila Renata 
  18. Śliwa Jadwiga 
  19. Tubek Filomena 
  20. Żaba Bożena 
Róża
św. Józefa 
  1. Gargula Ludwik 
  2. Gryzło Dariusz 
  3. Kieblesz Janusz 
  4. Kowalski Jacek 
  5. Lach Ryszard 
  6. Ligęza Eugeniusz 
  7. Ligęza Marian 
  8. Ligęza Tadeusz 
  9. Magiera Stefan 
  10. Myśliwiec Józef 
  11. Ormiański Wiesław 
  12. Petryla Józef 
  13. Ryzner Stanisław 
  14. Sarkowicz Jan 
  15. Tajak Henryk
  16. Wilga Jerzy 
  17. Wojtarowicz Jerzy
  18. Wojtarowicz Stanisław 
  19. Wszołek Bronisław 
  20. Zięba Marian
Róża
im. Ks. Jana Czuby 
  1. Babicz Teresa 
  2. Durlak Elżbieta 
  3. Fyda Elżbieta 
  4. Fyda Halina 
  5. Gąsior Anna 
  6. Gneza Dorota 
  7. Gorgosz Dorota 
  8. Gryzło Aleksandra 
  9. Hartig Lucyna 
  10. Kowalska Barbara 
  11. Król Beata 
  12. Libront Anna 
  13. Molendowicz Małgorzata 
  14. Popardowska Anna 
  15. Rodzoń-Wszołek Elżbieta 
  16. Smoszna Dorota 
  17. Świątańska Barbara 
  18. Tarasek Wiesława 
  19. Wiejaczka Jadwiga 
  20. Zarzecka Urszula 
Róża
św. Bernadety 
  1. Chmura Agata 
  2. Chmura Danuta 
  3. Gniadek Danuta 
  4. Gnutek Stanisława 
  5. Janus Beata 
  6. Marszał Dorota 
  7. Mroczek Zofia 
  8. Mucha Barbara 
  9. Mucha Bernadeta 
  10. Olszowska Janina 
  11. Rogala Anna 
  12. Sarkowicz Lucyna 
  13. Skrobot Maria 
  14. Szura Paulina 
  15. Tarasek Danuta 
  16. Walicka Edyta 
  17. Wiejaczka Wincentyna 
  18. Wojtanek Stanisława 
  19. Woźniak Genowefa 
  20. Wójtowicz Lucyna 
Róża
św. Jadwigi 
  1. Bogusz Danuta 
  2. Bogusz Olga 
  3. Bogusz Stefania 
  4. Chmura Anna 
  5. Chmura Maria 
  6. Flądro Stanisława 
  7. Gruca Maria 
  8. Magiera Elżbieta 
  9. Magiera Teresa 
  10. Ojczyk Czesława 
  11. Ojczyk Zofia 
  12. Radzik Ewa 
  13. Smoszna Maria 
  14. Sowa Grażyna 
  15. Sowa Rozalia 
  16. Szczepanek Ewa
  17. Tajak Maria 
  18. Warzecha Genowefa 
  19. Wojtas Danuta 
  20. Zagórska Lucyna
Róża
św. Małgorzaty
  1. Bartoszek Stanisława
  2. Jędrzejewska Helena
  3. Lach Zofia
  4. Langer Zofia
  5. Mucha Elżbieta
  6. Mucha Maria
  7. Olbryt Lucyna
  8. Olszowska Irena
  9. Owczarczyk Jadwiga
  10. Ryzner Helena
  11. Sarkowicz Izabela
  12. Symula Jolanta
  13. Świniarska Małgorzata
  14. Świniarska Teresa
  15. Turek Teresa
  16. Turska Barbara
  17. Wantuch Barbara
  18. Wilga Krystyna
  19. Wojtas Krystyna
  20. Zięba Małgorzata
Róża
św. Rity 
  1. Domin Łucja 
  2. Gryzło Maria 
  3. Jurek Dorota 
  4. Kamień Anna 
  5. Kobaka Stanisława 
  6. Kochmańska Ludmiła 
  7. Koźbiał Marta 
  8. Koźbiał Michalina 
  9. Król Ewa 
  10. Motyka Elżbieta 
  11. Mucha Maria 
  12. Myśliwiec Anna 
  13. Radzik Maria 
  14. Sowa Katarzyna
  15. Sowa Marta 
  16. Szwarga Helena 
  17. Śmiertka Józefa 
  18. Turek Anna 
  19. Wojtarwicz Aniela 
  20. Wszołek Maria
Róża
św. Zofii 
  1. Dziuban Joanna 
  2. Gargula Maria 
  3. Górowska Lucyna 
  4. Hebda Elżbieta 
  5. Kowalska Stanislawa 
  6. Koźbiał Krystyna 
  7. Koźbiał Krystyna 2 
  8. Król Dorota 
  9. Kuk Julia 
  10. Ligęza Danuta 
  11. Ligęza Ewa 
  12. Martuszewska Agata 
  13. Myśliwiec Danuta 
  14. Nosal Teresa 
  15. Nowak Bogumiła 
  16. Szpila Julia 
  17. Szpila Maria 
  18. Szymczyk Maria 
  19. Wojtaszek Zofia 
  20. Wszołek Zofia 
Róża św. Rodziny
  1. Kipiel Filip 
  2. Kipiel Magdalena 
  3. Kipiel Stanisław 
  4. Majer Tomasz 
  5. Walicki Tomasz 
  6. Wolak Kazimierz 
  7. Wolak Marta 
  8. Zagórska-Majer Weronika 
  9. Zagórska-Walicka Agnieszka 
  10. Zagórska Anna 
  11. Zagórska Bożena 
  12. Zagórska Łucja 
  13. Zagórska Patrycja 
  14. Zagórska Wiktoria 
  15. Zagórski Antoni Andrzej 
  16. Zagórski Dawid 
  17. Zagórski Jakub 
  18. Zagórski Paweł CSMA 
  19. Zagórski Robert 
  20. Zagórski Wojciech





















Ostatnia aktualizacja: 5.03.2017