Pielgrzymka samolotowa

z okazji 100-lecia objawień

Termin: 27 czerwca - 4 lipca 2017

Zapisy w kancelarii do końca marca 2017
Przy zapisie wpłata 1200 zł.

Program i realizacja pielgrzymki: Biuro podróży KRAKTURS z Krakowa

Program:

1 dzień

27 VI 2017

wtorek

Spotkanie na lotnisku na 2 godziny przed planowanym odlotem. Wylot z Warszawy do Lizbony godz. 10:15, przelot z międzylądowaniem w Frankfurcie. Przylot do Lizbony godz. 14:55. Zwiedzanie Lizbony - Dzielnica Belem, Klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, Kościół św. Antoniego. Obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

28 VI 2017

środa

Śniadanie. Przejazd do Santarem – miejsca Cudu Eucharystycznego. Nawiedzenie Kościoła Św. Stefana, gdzie znajduje się relikwiarz z hostią Cudu Eucharystycznego. Przejazd do Fatimy, nawiedzenie Sanktuarium. Zwiedzanie Lizbony. Przejazd na obiadokolacje, nocleg.

3 dzień

29 VI 2017

czwartek

Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium w Fatimie, całodzienny pobyt w Fatimie, udział w Drodze Krzyżowej, wioska Aljustrel gdzie mieszkali Hiacynta, Franciszek i Łucja. Nawiedzenie Sanktuarium M. B. Fatimskiej-Msza św., zwiedzanie Muzeum Sanktuarium. Udział w Procesji Różańcowej kolacje i nocleg w ok.

4 dzień

30 VI 2017

piątek

Śniadanie, przejazd do Bathali, - zwiedzanie katedry - votum dziękczynne za zwycięstwo nad Hiszpanią, przejazd do Alcobaca zwiedzanie klasztoru, przejazd do Nazare, zwiedzanie, Sanktuarium Czarnej Madonny. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

1 VII 2017

sobota

Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostelli, do grobu św. Jakuba Apostoła Starszego Po drodze zwiedzanie Porto. Msza św. w Katedrze w Santiago. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień

2 VII 2017

niedziela

Śniadanie, zwiedzanie Santiago - Msza św. dla pielgrzymów. Przejazd w kierunku Fatimy, po drodze zwiedzanie Bragi  (w miarę możliwości czasowych). Obiadokolacja, nocleg.

7 dzień

3 VII 2017

poniedz.

Śniadanie. Msza św. w Fatimie, przejazd do Obidos - zwiedzanie miasta wraz z wspaniale zachowanymi murami obronnymi, a następnie na przylądek Capa da Roca – najdalej wysunięty cypel na zachód Europy. Obiadokolacja, nocleg.

8 dzień

4 VII 2017

wtorek

Śniadanie. Pobyt w Lizbonie, transfer na lotnisko. Wylot z Lizbony godz. 15:45, przylot do Warszawy godz. 22:15. (Przelot do kraju z międzylądowaniem w Frankfurcie).

CENA 2100 ZŁ + 380 EURO + 70 EURO + WSTĘPY DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW

CENA ZAWIERA:

·          6 NOCLEGI W HOTELU NA TERENIE PORTUGALII,

·          5 KOLACJE , 6 ŚNIADAŃ,

·          1 NOCLEG ZE ŚNIADANIEM I OBIADOKOLACJĄ NA TERENIE HISZPANII,

·          TRANSFERY NA TERYTORIUM PORTUGALII,

·          PRZEJAZD AUTOKAREM DO HISZPANII,

·          REALIZACJA PROGRAMU ZWIEDZANIA AUTOKAREM Z PILOTEM GRUPY,

·          PRZELOT NA TRASIE POLSKA-PORTUGALIA-POLSKA Z MIĘDZYLĄDOWANIEM,

·          UBEZPIECZENIE NW, KL,

·          OPŁATY PIELGRZYMA W SANKTUARIUM.