DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

25 czerwca 2017 r.

1.             Przeżywamy 12 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Przypominamy, że przez całe wakacje nie będzie w naszym kościele Mszy Świętej o godz. 14.00. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku. Na wakacjach nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej.

2.             We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.

3.             W środę św. Ireneusza bpa. i męcz. O godz. 17.30 nowenna do MB Bolesnej, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. W tym tygodniu zapraszamy dzieci które w tym roku przyjęły I Komunię św., młodzieży która przyjęła sakrament bierzmowania, rodziców dzieci oczekujących na chrzest św. chrzestnych, narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa i tych, którzy się opiekują w domach chorymi.

4.     W czwartek uroczystość św. Piotra i Pawła. Mszę Święte o godz. 6.30; 9.00 i 17.00. Będziemy się modlić z papieża Franciszka. Składka w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego tzw. Świętopietrze.

1.    W piątek od godziny 17.00 możliwość adoracji w ciszy, o godz. 17.45 zakończenie nabożeństw czerwcowych z koronką do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza Święta o godz. 18.00.

2.             W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msze Święte w tym dniu o Niepokalanym Sercu NMP. O godz. 20.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie pierwszych sobót miesiąca. Prosimy przynieść lampiony.

3.             Wszystkim, którzy w minioną niedzielę przygotowali i przeprowadzili imieniny ks. Jana Czuby serdecznie dziękuję. Dziękuję też wszystkim za tak liczny udział. O następnych wydarzeniach organizowanych dla przypomnienia i uczczenia pamięci ks. Jana będziemy Was informować.

4.             Ojcowie Redemptoryści serdecznie zapraszają od 1 - 9 lipca na Wielki Odpust Tuchowski. Dokładny plan znajduje się w gablocie ogłoszeń.

5.             Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego. Zapewniamy ich o modlitwie w czasie środowej nowenny.

6.     Burmistrz Bobowej informuje, że w ramach realizacji zadania „Ukwiecenie drogi wojewódzkiej” w kwocie 54 tyś zł. na terenie Bobowej zostało posadowionych 35 betonowych donic z kwiatami. Ponadto na terenie Bobowej w najbliższym czasie zostanie usytuowanych 5 figur kwiatowych. Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców Bobowej o zachowanie szczególnej troski o postawione donice z kwiatami, gdyż są one naszym wspólnym dobrem i sprawiają, że nasze miasto staje się coraz piękniejsze.

7.             Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

8.             W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Mirosław Róż z Bobowej. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu.