TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

22  stycznia 2017 r.

1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę zwykłą w ciągu roku. W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Franciszka Salezego; w środę – nawrócenie św. Pawła; w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa; w piątek – bł. Jerzego Matulewicza; w sobotę św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim Dziadkom w dniu ich święta i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów. Zapewniamy ich o naszej modlitwie w środę w czasie nowenny do MB Bolesnej.

2.   Szkoła Muzyczna w Bobowej zaprasza dziś na koncert kolęd i pastorałek o godz. 12.30 do Sali widowiskowej Koronka.

3.  W środę o 17.00 nowenna do MB Bolesnej, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. W piątek zaś od 16.00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy do wieczornej Mszy Świętej.

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie wszystkich Zelatorów Róż Różańcowych.

5.     W piątek zapraszamy na wspólne kolędowanie do naszego kościoła na godz. 18.00 młodzież naszej parafii. Młodzież z gimnazjum - wszystkie klasy, młodzież szkół średnich i wszystkich chętnych.

6.  W czasie ferii przez dwie niedziele nie będzie w naszym kościele Mszy Świętej o godz. 14.00

7. Dziś kończymy kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie kapłanów w waszych domach. Dziękujemy za rodziną i religijną atmosferę. Dziękujemy za wszelkie poczęstunki i posiłki, byśmy nie ustali w drodze, za przywożenie i odwożenie kapłanów z kolędy. Za podtrzymywanie pięknego zwyczaju wychodzenia po księdza przed dom i odprowadzenia do następnego domu i za złożone przy tej okazji ofiary.

8.    Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

9.   Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jan Śliwa. Zmarłego Jana i wszystkich zmarłych wypominanych w naszym kościele polecajmy miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…