SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

24 lipca 2016

1.  Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich wczasowiczów i życzymy dobrego wypoczynku. Zapraszamy na Eucharystię w ciągu tygodnia, Msze św. codziennie o 6.30 i 18.00.

2.  W środę wieczorem nowenna do Matki Bożej Bolesnej Nieustającej Pomocy.

3.  W tym tygodniu w liturgii następujące wspomnienia:

W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła

We wtorek św. Joachima i Anny, rodziców NMP

W piątek św. Marty

4.  Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i wstawiennictwa świętych patronów.

5.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wystawionej na stoliku.

6.  To już ostatni tydzień aby zapisać się w kancelarii w Bobowej na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Spotkanie organizacyjne odbędzie się Bazylice w Grybowie w niedzielę 7 sierpnia o godz. 15.00.

7.  Są jeszcze dostępne darmowe bilety na Campus Misericordiae, dla tych, którzy planują wybrać się na spotkanie z Papieżem w sobotę i niedzielę.

8.  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bomed w Siedliskach zaprasza na badania, które będą przeprowadzane w  środę 3 sierpnia. Prosi się o wcześniejszą rejestrację. Szczegółowe informacje na plakacie.