Polecane strony

MSZE ŚWIĘTE       22 - 28 września 2014

 

Poniedziałek

600

Ks. Tomasz:

+ Józef Gucwa z int. kuzynostwa z rodzinami z Krakowa

630

Ks. Bogdan:

+ Władysława Gryzło z intencji Jacka z rodziną

1800

Ks. Prałat:

+ Ludwik Maciak w 5 r. śmierci z int. żony

 

Ks. Proboszcz:

+ Edward Majcher - w 30-ty dzień po śmierci

Wtorek

600

Ks. Bogdan:

+ Andrzej Zięba z intencji sąsiadów z klatki D bloku nr 45

 

Ks. Tomasz:

+ Ewa Turek z int. rodziny Szpilów

630

Ks. Prałat:

+ Edward Tubek w 10 r. śm.

1800

Ks. Proboszcz:

+ Fryderyk Śliwa, od córki Agnieszki z rodziną (greg. 8)

Środa

600

Ks. Proboszcz:

++ Tekla i Józef Pater

630

Ks. Prałat:

+ Paweł i Władysław Wszołek w rocznicę śm. Pawła

 

Ks. Tomasz:

+ Józef Gucwa z int. kolegów i koleżanek syna Kamila, rodziców i wychowawczyni kl. I b

1800

Ks. Bogdan:

W 15 rocznicę ślubu Urszuli i Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Czwartek

600

Ks. Tomasz:

+ Ewa Turek z int. wnuka Piotra z rodziną

630

Ks. Prałat:

+ Maria Cieśla z int. emerytów i rencistów Gminnej Spółdzielni w Bobowej

 

Ks. Proboszcz:

+ Wacław Gucwa z okazji Imienin, od żony z dziećmi

1800

Ks. Bogdan:

W intencji Pawła z okazji złożenia ślubów zakonnych z prośbą o wytrwanie, zdrowie błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej z intencji rodziców i rodzeństwa

Piątek

600

Ks. Bogdan:

+ Jan Chmura w 8 rocznicę śmierci

630

Ks. Prałat:

+ Aniela Gucwa w 4 r. śm.

 

Ks. Proboszcz:

+ Stefan Konarski

1800

Ks. Tomasz:

+ Józef Gucwa z int. wychowawczyń syna Dawida i wychowawczyni Kamila

Sobota

600

Ks. Proboszcz:

+ Władysław Strojny, w 2 rocznicę śmierci, z intencji siostry Marii z dziećmi i wnukami

 

Ks. Bogdan:

+ Maria Ligęza z int. brata Mariana i Alicji Ligęza

630

Ks. Prałat:

+ Anna Święs w 10 r. śm. z int. rodziny

1800

Ks. Tomasz:

+ Władysława Gryzło z intencji chrześniaka Mariana Nowaka z rodziną

Niedziela

700

Ks. Prałat:

Za dusze w czyśćcu cierpiące

830

Ks. Proboszcz:

++ Michał, Tekla, Jan, Maria i Józef

1000

Ks. Tomasz:

+ Jan Szwarga w 3 r. śm.

1130

Ks. Proboszcz:

O błog. Boże dla parafian

1400

Ks. Tomasz:

+ Stefan Konarski z int. syna Józefa i córki Barbary z wnuczką Katarzyną

1700

Ks. Tomasz:

+ Maria Ligęza z int. brata Jana z rodziną


Poza parafią będą sprawowane Msze św. za zmarłego śp. + Andrzeja Ormiańskiego z intencji:
1. rodziny Witków z Krosna
2. rodziny Waszuckich
3. sąsiadów z klatki z Grybowa os. Bema
4. jak wyżej
5. Kazimiery i Krystyny Ormiańskiej
6. Marty i Wiesława Ormiańskich
7. Bogumiły i Antoniego Matusików z rodziną
8. Rodziny Panczykowskich z Grybowa
9. Rodziny Pierożaków i Stasiaków
10. Cioci Lusi
11. Rodziny Paśkiewiczów
12. Cioci Małgosi z rodziną
13. Rodziny Gabrysiów
14. Rodziny Główków i Rudolphi z Jordanowa
15. Rodziny Chronowskich i brata Adama z żoną
16. Kolegi Mariusza z Grybowa
17. Kuzynki Barbary
18. Rodziny Ligęzów
19. Rodziny Szczepanków
20. Rodziny Kmaków

Od 30 września do 29 października 2014 r. Msze św. gregoriańskie za śp. + Józefa Gucwę będzie sprawował w Zbrosławicach ks. Jerzy Kuk z int.:

  1. Kuzyna Piotra z rodziną
  2. Rodziny Rząców i Kubatorów
  3. Sąsiadki Teresy Bogusz oraz Doroty i Henryka Kwarcińskich z rodziną
  4. Pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej z Stróżach
  5. Stanisława i Barbary Ligęza z Brzany
  6. Krystyny i Stanisława Waz
  7. Kuzynek Teresy i Marii z Biesnej
  8. Antoniego Ligęza z rodziną
  9. Kolegów z pracy
  10. Kuzynki Janiny z rodziną
  11. Janusza Kowal z rodziną
  12. Firmy oraz współpracowników
  13. Haliny Lichoń
  14. Brata Stanisława z rodziną
  15. Cioci Emilii Gucwa i rodziny Marszałów z Siedlisk
  16. Szwagra Andrzeja z rodziną
  17. Kuzynki Ireny z rodziną
  18. Stanisława i Alicji Olszewskich z dziećmi
  19. Szwagra Tadeusza i Doroty z rodziną
  20. Barbary Krok z rodziną
  21. Kolegów z firmy PROGRESS
  22. Andrzeja i Zofii Ligęza z dziećmi
  23. Małgorzaty i Ryszarda Kwarcińskich z dziećmi
  24. Kuzyna Władysława Ligęzy z rodziną
  25. Kolegi Władysława Śliwa z rodziną
  26. Cioci i Wujka z Chodorowej
  27. Sąsiadów: Józefa i Krystyny Petryla
  28. Teściów Krystyny i Ludwika Olszewskich z Siedlisk
  29. Marii Gucwa i rodziny Krawczyk
  30. Koleżanek z pracy Zosi

a następnie z int.:

  1. Rodziny Ziomek z Biesnej
  2. Anny i Mariusza Nowak z Sędziszowej
  3. Rodziny Blicharzy z Ciężkowic
  4. Zofii Olszewskiej z Sędziszowej
  5. Rodziny Miłkowskich z Ciężkowic